Çin İçecek dolum makinası Üretici

Sunswell Machinery Co., Ltd.

12 yıllık küresel pazar deneyimi ve 50'den fazla ülkede varlığı ile su, meyve suyu, gazlı içecekler, süt ve yağ için şişeleme makineleri.

Haberler

January 17, 2023

Kazakistan'dan Yeni Sipariş

Sunswell, Kazakistan pazarını uzun yıllardır geliştirmektedir.Bunların arasında birçok büyük üretim hattı projesi yapılmış olup, yerel bölgede belli bir marka etkisine sahiptir.Bu nedenle, bazı yeni girenler de dahil olmak üzere, giderek daha fazla sayıda müşteri işbirliği aramak için Sunswell'i bulmaktadır.

hakkında en son şirket haberleri Kazakistan'dan Yeni Sipariş  0

Kasım 2022'de Kazakistan Kyzylorda'dan bir müşteri, daha küçük bir şişelenmiş su üretim hattı için pazarlık yapmak üzere Sunswell'i buldu.Müşterinin şişelenmiş su endüstrisinde üretim deneyimi yoktur, bu nedenle işbirliği yapmak için profesyonel bir şişelenmiş su ekipmanı tedarikçisi bulmayı ummaktadır.Sunswell'in şirket bilgilerini öğrendikten ve başka bir yerel müşterinin Sunswell tarafından sağlanan üretim hattını ziyaret ettikten sonra müşteri, nihai ekipman tedarikçisini hemen Sunswell olarak kilitledi.İki taraf hızlı bir şekilde teknik detayları belirledi.İş görüşmelerinin ardından iki taraf, Sunswell'in alıcı için otomatik şişirme makinesi, hava konveyörü, RO su arıtma ekipmanı, 3'ü 1 arada dolum dahil olmak üzere 3000 bph (500 ml) saf su üretim hattı tasarlaması ve üretmesi için bir sözleşme imzaladı. makinesi, sıvı nitrojen dozaj makinesi, dolu şişe konveyörü, etiketleme makinesi, film şrink ambalajı ve hava kompresörleri, soğutucular vb. gibi yardımcı ekipmanlar.

hakkında en son şirket haberleri Kazakistan'dan Yeni Sipariş  1

hakkında en son şirket haberleri Kazakistan'dan Yeni Sipariş  2

Üretim hattının verimi yüksek olmasa da SUNSWELL'in profesyonel teknolojisi ve iyi ekipman kalitesi, müşterinin yerel şişelenmiş su pazarına girmesine ve hızla büyümesine yardımcı olacaktır.

Yazar:George

İletişim bilgileri