Zhangjiagang Sunswell Machinery Co, Ltd

Su, alkolsüz içecekler, yağ ve diğer sıvıların işlenmesi, şişelenmesi ve ambalajlanması için anahtar teslim proje tedarikçisi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket Haberleri
Ana sayfa ÜrünlerDolum Kapama Kombiblok üfleme

Sunswell İçecek Üfleme Dolum Kapatma Combiblock Düşük Güç Tüketimi

Sunswell İçecek Üfleme Dolum Kapatma Combiblock Düşük Güç Tüketimi

Sunswell Beverage Blowing Filling Capping Combiblock Low Power Consumption

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Zhangjiagang, Jiangsu, Çin
Marka adı: Sunswell
Sertifika: CE
Model numarası: CGXM

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: USD500,000~2,000,000/SET
Ambalaj bilgileri: Karton kutu ambalaj ile PE film
Teslim süresi: 90 ~ 120 iş günü
Yetenek temini: 10sets / sezon
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Ürün: Üfleme Dolum Kapakları Paket: PET şişeler
Dolum Sıcaklık: Ortam sıcaklığı Doldurma tekniği: yerçekimi dolumu, hacimsel dolum
Üretim kapasitesi: 12,000BPH - 40,000BPH Garanti: 2 Yıl
kapak: Plastik Kapak Hizmet: makine montajı ve işletmeye alma için müşteri fabrikasına gelebilecek mühendisler
Marka: sunswell Modeli: CGXM 8-40-8

Sunswell içecek Üfleme Dolum Kapakları Combiblock / Combi / Combibloc üretici


Genel açıklama


Sunswell, içme suyu, meyve suyu, gazlı içecekler alanında kullanılan meşrubat sektöründe yüksek teknoloji üfleme dolum-kapama makinesini üretebilen önde gelen Çinli üreticilerden biridir. Bu penye bloğu üfleme ünitesi, doldurma ünitesi ve kapatma ünitesinden oluşur. Elektrik, mekanik ve pnömatiklerin sentetik uygulaması ve servo sistem tarafından kontrol edilen senkro ile Combi, çeşitli ekipmanların ve tüm üretim sürecinin bütünleşik kontrolü için geçerlidir.


Üretim tesisi için çok yer tasarrufu sağlayan geleneksel dolum makinesinin boş şişe konveyörüne ve durulama kısmına ihtiyaç duymaz, boş şişe konveyöründe kullanılan fanlardan gelen durulama ve enerji tüketimini azaltır. Transitlerin çoğunluğunu keser ve tüm makinenin genel hijyen standardını garanti eder, bu da son kullanıcıların toplam üretim verimliliğini arttırmasına, yatırım maliyetlerini düşürmesine, enerji tüketimini ve bakım maliyetlerini düşürmesine yardımcı olur.

Çalışma süreci

1. Önceden beslemeli besleme ve şifre çözme

Preformların preform asansöründen geçtiği ve kod çözücünün preformu için iletildiği, dünya çapında standardize edilmiş preform besleme ve çözme yöntemini benimsemiştir. Preform çözücünün içinde, preformlar aynı hızda iki eğimli döner silindir tarafından otomatik olarak sıralanır ve gönderilir ve geri kalanlar yıldız tekerleği tarafından toplanır ve preform haznesine geri gönderilir. Preform çözme işleminin tamamı tamamen otomatiktir ve preform çizilmeleri olmadan yüksek verime sahiptir.

2. Isıtıcı
Preformların preform asansöründen geçtiği ve kod çözücünün preformu için iletildiği, dünya çapında standardize edilmiş preform besleme ve çözme yöntemini benimsemiştir. Preform çözücünün içinde, preformlar aynı hızda iki eğimli döner silindir tarafından otomatik olarak sıralanır ve gönderilir ve geri kalanlar yıldız tekerleği tarafından toplanır ve preform haznesine geri gönderilir. Preform çözme işleminin tamamı tamamen otomatiktir ve preform çizilmeleri olmadan yüksek verime sahiptir.3. Üfleme ünitesi

Özel manipülatör, belirli kam eğrisi boyunca kalıplara ısıtılmış preformlar sunar. Streç ön üflemeden sonra, ön basınç, yüksek basınçlı sıkıştırılmış hava bağlanarak şişelere üflenir. Özel manipülatör bitmiş şişeyi belirli bir kam eğrisi boyunca gönderir.

4. Dolum ünitesi

Üflemeli şişeler doldurucuya starwheel ile taşınır. Dolguya girdikten sonra, şişe kaldırma silindirinin tutucusu tarafından tutulur ve kam etkisi altında yukarı ve aşağı doğru gerçekleştirilir.
Dolgu, yerçekimi doldurma yolunu benimser. Şişe ağzı dolum valflerini açmak ve doldurmaya başlamak için yükselir. Ürün yükselip hava dönüş deliğini tıkarken doldurma işlemi bitecektir. Doldurduktan sonra, şişe ağzı aşağı hareket eder ve doldurma vanasını terk eder.

5. Kapatma ünitesi

Şişeler, geçiş starwheel üzerinden capper girer. Kapakların dönme önleyici bıçağı, şişenin dikey kalmasını ve dönmenin önlenmesini sağlamak için şişe boynunu bloke eder. Kapak başlıkları devrimi korur ve dönüş yapar. Kamın etkisi altında, tüm kapama işlemini tamamlamak için tutma kapağının, kovan kapağının, vida kapağının ve boşaltma kapağının hareketi. Bitmiş şişeler, şişeden çıkarılmış starwheel yoluyla şişeden çıkarıcı konveyör üzerine taşınır ve daha sonra tarak blokundan dışarı gönderilir. Tüm makine, güzel ve nezih konsol sızdırmazlık camları benimser.

Ekipman yapısı

YOK HAYIR. model Kapasite (500ml'ye göre) düşünce
1 8-32-8 15,000bph
2 10-40-10 18,000bph
3 12-40-15 22,000bph
4 14-40-15 24,000bph
5 16-50-18 30,000bph

Ana yapılandırma

  • Makine alüminyum alaşımlı, karbonlu çelik, paslanmaz çelik ve alaşımlı çelikten imal edilmiştir.
  • Rulmanlar, Japonya ve Almanya'dan ithal yüksek kaliteli yatakları benimsemiştir. Kendinden yağlamalı, yağsız yatak IGUS ürününü benimser.
  • Yüksek basınçlı hava valfleri NORGREN, EUGEN SEITZ ve SMC, vb.
  • Yüksek basınçlı egzoz susturucuları Amerikan ve Alman firmalarının ürününü benimsiyor.
  • Pnömatik parçalar FESTO, SMC, NORGREN, vb.
  • Dokunmatik ekran sistemi Schneider, SIEMENS, vb. Ürününü benimser.
  • PLC, MITSUBISHI, SIEMENS, SCHNEIDER, vb.
  • Fotoelektrik sensör TURCK, OMRON, BANNER, vb.
  • Kontaktör, SIEMENS, Schneider, vb.
  • Bağlantı terminalleri PHOENIX, ABB, vb.

İletişim bilgileri
Zhangjiagang Sunswell Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr.Howie Sun

Tel: +8613921964455

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler