Çin İçecek dolum makinası Üretici
Zhangjiagang Sunswell Machinery Co, Ltd

Su, alkolsüz içecekler, yağ ve diğer sıvıların işlenmesi, şişelenmesi ve ambalajlanması için anahtar teslim proje tedarikçisi

Haberler

December 28, 2020

Doğrusal kantitatif sıvı dolum makinesi nedir

Doğrusal kantitatif sıvı dolum makinesi esas olarak her türlü gazsız şarap, içecek, böcek ilacı, ilaç, deterjan, yemeklik yağ, yağlama yağı ve özel endüstriler için, özellikle salgın durumun arka planında dezenfeksiyon dolumu ve dezenfektan doldurmada popülerdir.

 

hakkında en son şirket haberleri Doğrusal kantitatif sıvı dolum makinesi nedir  0 hakkında en son şirket haberleri Doğrusal kantitatif sıvı dolum makinesi nedir  1

 

Aşağıdaki gibi ana özelliklere sahiptir :

 

1.Yüksek nicel doğruluk, basit ayarlama ve güvenilir çalışma ile sabit hız, eşit bölme ve sabit basınç ilkesini benimser.

 

2. Sıvı ile temas eden tüm parçalar paslanmaz çelikten veya toksik olmayan polipropilen malzemelerden yapılmıştır ve sıvının kirlenmemesini sağlar.

 

hakkında en son şirket haberleri Doğrusal kantitatif sıvı dolum makinesi nedir  2

 

3. Bu sıvı dolum makinesinin ana maruz kalan kısımları, güzel görünüme sahip paslanmaz çelikten yapılmıştır.Şanzıman bileşenleri, kompakt yapı, kararlı çalışma ve düşük gürültü ile çerçeveye yerleştirilmiştir.

 

hakkında en son şirket haberleri Doğrusal kantitatif sıvı dolum makinesi nedir  3

 

4. Kantitatif kontrol vanası, doldurma hacminin ayarlanması için uygun olan bir ince ayar mekanizması ile donatılmıştır.

 

hakkında en son şirket haberleri Doğrusal kantitatif sıvı dolum makinesi nedir  4

 

5. Otomatik doldurma kapağını gerçekleştirmek için montaj hattına monte edilebilen çalışma yüzeyine otomatik bir şişe besleme ve boşaltma mekanizması ve kapak makinesi takılır.

 

hakkında en son şirket haberleri Doğrusal kantitatif sıvı dolum makinesi nedir  5

Sunswell dolum ekipmanı imalatı, olgun teknik performans ve azalan ekipman maliyetleri ile hızlı bir gelişim aşamasına girmiştir.Aynı zamanda, ekipman yüksek hıza ve çok işlevli olmaya doğru ilerliyor.

İletişim bilgileri