Çin İçecek dolum makinası Üretici
Zhangjiagang Sunswell Machinery Co, Ltd

Su, alkolsüz içecekler, yağ ve diğer sıvıların işlenmesi, şişelenmesi ve ambalajlanması için anahtar teslim proje tedarikçisi

Haberler

January 20, 2021

Sunswell Makinelerinde Süt Dolumu

Süt, isteğe bağlı homojenizasyon veya pastörizasyondan sonra, yağ seviyesinin standardizasyonundan ve olası Streptococcus lactis ve Leuconostoc citrovorum bakterilerinin eklenmesinden sonra çeşitli derecelerde üretilir.Süt, krema, tereyağı, peynir, bebek maması ve yoğurt dahil olmak üzere üretilen ürün türüne göre birkaç farklı kategoriye ayrılabilir.

 

hakkında en son şirket haberleri Sunswell Makinelerinde Süt Dolumu  0

 

4'ü 1 arada dolum monoblok, dezenfektan ve steril su ile durulama, doldurma ve kapatma ile birlikte.Almanya ve İtalya'dan ileri teknolojinin getirilmesi, sindirilmesi ve özümsenmesi temelinde süt, yoğurt vb. Süt ürünleri ihtiyacına göre yenilenmiş ve tasarlanmıştır.

 

hakkında en son şirket haberleri Sunswell Makinelerinde Süt Dolumu  1

 

Durulayıcı

 

hakkında en son şirket haberleri Sunswell Makinelerinde Süt Dolumu  2

 

Dolgu

 

hakkında en son şirket haberleri Sunswell Makinelerinde Süt Dolumu  3 hakkında en son şirket haberleri Sunswell Makinelerinde Süt Dolumu  4

 

Capper

 

hakkında en son şirket haberleri Sunswell Makinelerinde Süt Dolumu  5

 

Sunswell, her müşteri için en iyi çözümleri bulma misyonuna sahiptir.Sunswell, uyum için daha iyi. Herhangi bir konsültasyona hoş geldiniz.

İletişim bilgileri